Santuokos fotografija

/ atsiliepimai


Norėtume labai nuoširdžiai padėkoti už tikrai profesionalų darbą, už nuoširdų bendravimą bei už be galo gražias ir meniškas nuotraukas. Buvome tikrai labai maloniai nustebinti tokiu darbu. Tai fotografas, kurį nedvejodami rekomenduosime kitiems. Ačiū už puikias akimirkas. :)
Gintarė ir Andrius

Aciu Jum Edvinai uz musu akimirku iamzinima. Kaip ir ankstesniame atsiliepime rasoma apie nuotrauku gyvuma, tai tikrai tiesa! Ziurint i nuotraukas ir foto filma visos tos dienos emocijos vel sukyla!! Superinis darbas, esame daugiau nei labai patenkinti!
Eglė ir Vytautas

Esame labai patenkinti tiek fotosesijos prieš vestuves, tiek vestuvinėmis nuotraukomis. Nuotraukos labai profesionalios, gražios, šiltos, užfiksuotos visos brangiausios akimirkos. Didelį pliusą galime dėti ir dėl malonaus, lengvo, paprasto bendravimo, patarimų, tai padėjo atsipalaiduoti ir jaustis laisvai. Labai džiaugiamės savo pasirinkimu ir žinome, kad ateityje vėl rinksimės būtent šį fotografą. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose.
Justina ir Valdas

Labai norime padėkoti už tikrai nuostabias nuotraukas, už profesionalų darbą. Džiaugiamės Jus atradę, Jūs tikras stebuklas šioje srityje. Nuoširdus Jums ačiū, kad suteikiate tiek džiaugsmo net ir pasibaigus tos dienos šventės garsams...
Eglė ir Donatas

Sveiki, šiandien mus pasiekė nuotraukos, labai esame sužavėti ir nuotraukomis, ir fotofilmu, ir knyga. Be galo džiaugiamės, kad sutikote fotografuoti mūsų vestuves. Sėkmės Jums ir Jūsų šeimai.
Ingrida ir Sandy

Nuoširdžiai norime padėkoti Edvinui už mūsų dienos įamžinimą ir gražios, jausmingos mūsų istorijos sukūrimą. Fotografo darbas pranoko mūsų lūkesčius. Tai aukšto meninio lygio fotografija spindinti natūralumu. Nuotraukose atsispindi akimirkos žavesys, šventiškas džiaugsmingumas, romantika, žmonių emocijos ir šypsenos. O fotografas iš tiesų lieka nepastebėtas, bet darbo rezultatai labai maloniai nustebina:)
Dėkojame dar kartą ir linkime sėkmės, kūrybinio polėkio, puikos nuotaikos ir gerų emocijų dirbant šį darbą. Iki kitų malonių susitikimų:)
Toma ir Justas

Be galo gražios nuotraukos ir fotofilmukas, labai labai gražu, ačiū Jums dar kartą.
Airida ir Kęstutis

Puikiai savo darbą išmanantis profesionalas, nuotraukos su emocija, šiltos ir jaukios. Puikios nuotraukos, pagauti patys gražiausi momentai, pamatytos pačios gražiausios vietos. Didžiausios sėkmės darbuose! :)
Deimantė ir Rimantas

Sveiki, norim padekoti uz jusu labai nuostabu darba, esam labai patenkinti, tikrai labai jums aciu 👍👍, sekmes.
Arnas ir Rita

Profesionalus darbas,likome labai patenkinti nuotraukomis.Fotofilmukas nuostabus,puikiai parinkta daina ir sudėtos gražiausios nuotraukos.Dekojame Edvinui už profesionalų darbą.Rekomenduojame ☺
Inesa ir Slavomir

Aciu, Edvinai, viska gavome praeita savaite. Viskuo patenkinti, albumas super. Aciu labai uz puiku darba ir puikius rezultatus :)
Eglė ir Robertas

Dėkojame puikiam fotografui Edvinui už nuostabiai įamžintas nuotraukas. Nustebino tai, kad bažnyčioje fotografo buvo net nematyti, nereikalavo daug pozuoti ir žiūrėti tik į jį. Nuostabu, kad nefotogeniškus žmones pradžiugino ir nustebino gražiomis nuotraukomis :)) nuotraukos puikios, meniškos, labai šiltos, natūralios ir tobulos. Ačiū! p.s. video ir knyga taip pat super:)
Ieva ir Erikas

Dėkojame uz šiltą bendravimą ir profesionalų darbą. Bežiūrint nuotraukas vis sugrįžtame į mūsų nuostabios dienos įvykius ir išgyventus jausmus. Sekmes Jums!!!
Donata ir Donatas

Ačiū Jums už nuostabias nuotraukas, už tas akimirkas, kurias įamžinote. Bendrauti buvo malonu, sugebate sukurti šiltą atmosferą. Bažnyčioje net nesijautė, kad esate, o padarėte išties įspūdingų nuotraukų. Nuoširdžiausi linkėjimai, sėkmės ateities darbuose! Pamatę nuotraukas abu ištarėme "Wow". Ačiū dideliausias :) Patenkinti 100 proc.
Janina ir Edgar

Sveiki, aciu Jums Edvinai, kad iamzinot musu svente taip nepakartojamai, atsivertus Jusu knyga sugriztam i savo vestuves. Net zmones nedalyvave vestuvese, pamate Jusu nuotraukas pasijunta, kad buvo musu sventeje. Patiko sukurta fotosesijos atmosfera, kurios metu buvome atsipalaidave ir nesijauteme atliekantys pozuotoju darbo :) Sekmes Jums kurybiniuose darbuose.
Aurelija ir Laurynas

Ačiū už gražias nuotraukas. Manau ateityje prireiks mums dar Jūsų paslaugų.
Diana ir Edgaras

Fotografas yra išties puikus savo srities profesionalas. Nuotraukos yra išsamios, nuoseklios, jose taip perteikta emocija, kad kiekvieną kartą peržiūrėjant bėga šiurpuliukai. Esame labai dėkingi už nuoširdų darbą ir puikius rezultatus!
Ieva ir Donatas

Nuotraukos ir fotofilmas - nuostabūs!!!:) Fotofilmą pirmą savaitę žiūrėjome keliskart per dieną!:) Turite nepaprastą talentą fotografijose perteikti šventės nuotaiką, emocijas, jausmus, pastebėti bei įamžinti ne tik jaunuosius, bet ir visus kitus svečius bei įvairias šventės detales. Ir nors didžiąją šventės dalį jūsų net nepastebėjome, užfiksuota buvo absoliučiai viskas: nuo vėjo plaikstomo jaunosios nuometo iki muzikantų gitaros :) Labai rekomenduojame tiems, kas ieško "aukso viduriuko" tarp fotografo statisto ir fotografo paparacio bei nori turėti "gyvas" nuotraukas:) Dar kartą dėkojame ir tariame iki kitų susitikimų!
Vilma ir Modestas

Hello from the U.S.!! Viktorija and I just wanted to thank you once more for the great job you did with our wedding photos. We were really impressed with the way you captured the essence of our wedding in your photographs. The photos seemed to come alive as you look at them! The slideshow and photo compilation was so touching, it really showed that you were not just taking photos at our wedding, but were a part of the experience. Aciu labai dar karta!
Warmest regards,
Will and Viktorija

Labai nelengva šiais laikais išsirinkti profesionalų fotografą šventei, nes jų tiek daug, paslaugų ir kainų spektras labai platus. Teko panaršyti interneto platybėse, kol netyčia atradome ir gerb. fotografo Edvino darbus, kurie iškarto sužavėjo. Labai patiko šiltos, nestatiškos foto, tikros, realios, nenutolusios nuo realybės šventės akimirkos. Per savo šventę nenorėjom varginančių foto sesijų, norėjom kažko paprasto, natūralaus, netikėtai pagautų akimirkų, lengvumo, atsipalaidavimo, jaukumo.... Labai džiaugiamės, kad ilgai nesvarstę pasirinkome Edviną. Puikus, šiltas žmogus, išmanantis savo darbą. Mus, abu su vyru, taip nemėgstančius fotografuotis, labai nudžiugino tokios meniškos, šiltos, netikėtai užfiksuotos akimirkos, likom labai maloniai nustebinti Edvino darbu. Puikus fotofilmas ir foto knyga, mes ir mūsų artimieji esam viskuo labai patenkinti ir ateityje, norėdami įamžinti mums svarbią šventę vėl kreipsimės tik pas Edviną. Puikus darbų kokybės, bendravimo ir kainos santykis. Dar kartelį dėkojame Edvinui ir linkim jam sėkmės įamžinant svarbiausias žmonių gyvenimo akimirkas, Jis tikrai tai daro puikiai.
Dalia ir Aurimas

Labai didelis dekui fotografui uz tikrai nuosirdu darba ir profesionalias nuotraukas. Esame labai dekingi, kad iamzinote svarbiausias musu santuokos akimirkas.
Ernesta ir Egidijus

Labai ačiū už puikų darbą!
Dovilė ir Mindaugas

Tikras savo darbą išmanantis profesionalas, leidžiantis džiaugtis švente ir tuo pačiu užfiksuojantis pačias gražiausias akimirkas ir detales. Ačiū už gerą nuotaiką ir SUPERINES foto :)). Mes labai patenkinti Jūsų darbais. Visokeriopos sėkmės :)
Lina ir Artūras

Norime padėkoti Jums už gražų ir profesionalų darbą, geros nuotraukos, puiki kokybė ir puikūs darbo rezultatai...labai ačiū, sėkmės:)
Renata ir Aurimas

Fotografas mėgstantis menišką stilių, gali padaryti gražias nuotraukas net ir pievoje, gamtoje ir nereikia įvairiausių dvarų ir kitokių nuobodžių ir visur besikartojančių objektų. Nuotraukomis esame labai patenkti :) sėkmės darbuose ;)
Rūta ir Justinas

Ačiū, Edvinai, už nuostabias mūsų šventės nuotraukas. Jos tokios kokių mes ir norėjome: begalo romantiškos ir jausmingos:-)
Sėkmės Jums!
Jolanta ir Andrejus

Norėtumėme Jums padėkoti už labai gražias nuotraukas ir gražų albumą, ji norisi vartyti ir vartyti prisimenant tą nuostabią dieną.Tą patį galime pasakyti ir apie filmuką, jis tiesiog SUPER !!!!
Linkime begalinės sėkmės ir kūrybingumo darbe ir kad niekada neišsisemtų ta kūrybinė energija.Labai Jums ačiū ir sėkmės darbuose :)
Vilma ir Dimitrij

Nuoširdus, meniškas, nedaugžodžiauja. Tai žmogus, kuris tikrai išmano ką daro ir daro tai su malonumu. Savo pasirinkimu nė trupučio nesuabejojome pamatę nuostabias nuotraukas. Dėkojame Edvinui už jo didelį darbą įamžinant mūsų didžiosios šventės akimirkas.
Linkime Jums sėkmės profesiniame ir asmeniniame gyvenime!
Marija ir Egidijus

Mums buvo labai sunku išsirinkti fotografą vien iš to, ką galima pamatyti internetiniuose puslapiuose. Visi jie labai panašūs. Net nežinome, kodėl pasirinkome būtent Edviną. :) Tačiau tikrai "neprašovėme". Galime pasakyti, kad jis net viršijo mūsų lūkesčius. Diena su juo buvo SUPER (gal dar ir dėl to, kad tai buvo mūsų vestuvės :) ). Jis nebuvo toks, kuris fotografuoja daug ir viską, tačiau sugebėjo užfiksuoti tikrai nuostabias akimirkas. Gavę nuotraukas net nustebome pamatę save TOKIUS... :) Tokius fotogeniškus ir gražius :P.
Ačiū Edvinui už nuostabų darbą!!!
Susitiksime per krikštynas... :)
Eglė ir Vaidas

Fotografas labai malonus žmogus, padėjo bėdoj vestuvių dieną, kai kilo nesklandumai su transportu:) Nuotraukos puikios, žiūrėdami jas net nemanėm, kad esam tokie išvaizdūs:D sugebėjo nuotraukose įamžinti mus gražiausiomis pusėmis:) Gamta taip pat įamžinta nuostabiai, spalvos ryškios,tačiau neužgožiančios jaunųjų. Filmukas nepaliko abejingų ir beveik kiekvienas jį žiūrėdamas išspaudė po ašarėlę:) Fotoknyga kokybiška,kaip ir filmukas prasminga,su nuotraukomis, kurios atskleidžia kiekvieną smulkmeną, kurių atrodo tą dieną net nepastebėjom:)
Šaunus fotografas. Tikrai rekomenduojam visiems, nes kaina "nesikandžioja", o kokybė darbo gera, matosi, kad žmogus myli savo darbą.
Elika ir Evaldas

Didelis ačiū už gražias ir kokybiškas nuotraukas :)
Lina ir Renaldas

Dėkojame už šiltai įamžintas mūsų vestuves. Esame patenkinti nuotraukomis, fotofilmu. Nepastebėjome kai mus fotografavo, o pamatę nuotraukas buvome maloniai nustebinti. Nuotraukos kokybiškos, puiki nuotraukų knyga. Ačiū, Edvinai.
Ligita ir Tomas

Edvinas puikus savo darbo žinovas. Gavę nuotraukas, net žado buvome netekę. Jis taip tobulai viską išdėstė. Atrodo kaip pasaka. Viskas nuo pradžios iki galo. Tobulai perteiktos nuotaikos ir jausmai. Nebuvo jokio susikaustymo. Viskas labai naturaliai. Labai labai džiaugiuosi jus, Edvinai, pasirinkusi! Kaip minėjau fotoknygos buvo verta laukti. Labai jums ačiū. Sėkmės ir tolimesniame darbe! Gerų kūrybinių idėjų! Aišku visiems pačios geriausios rekomendacijos!
Aistė ir Justinas

Didelis ačiū už nuotraukas ir už didelį darbą.
Sėkmės jums!
Natalija ir Gediminas

Rinkdamiesi fotografą savo vestuvėms, ieškojom tokio, kurio nuotraukos išsiskirtų iš kitų: būtų pakankamai įvairios, nuoširdžios ir meniškos. Po ilgos paieškos liko vos 3-4 fotografai, tačiau būtent Edvinas pasiūlė geriausią kokybės ir kainos santykį. Jo darbu mes išties likom patenkinti. Vestuvių dieną atsipalaidavę mėgavomės pasivaiščiojimu senamiesčio gatvelėmis, o fotografo beveik visai ir "nematėme"... Iš tikrųjų, pagauti vaizdai mus maloniai nustebino, o nuotraukų kokybė pranoko lūkesčius: nuotraukos įvairios, fotoknyga profesionaliai sumaketuota ir kokybiškai atspausdinta, o fotofilmo dar ir dabar neatsižiūrim ...
Ačiū Jums! Nuoširdžiai linkim, kad ir toliau taip mylėtumėte savo darbą!
Indrė ir Evaldas

Norime labai padėkoti už gražias foto ir tikrai įspūdingą knygą, kurios tikrai buvo verta laukti. Kaip minėjote, rudeninės nuotraukos turi savo žavesį. Dar kartą didelis dėkui ir sėkmės bei kūrybingumo darbuose.
Laura ir Mindaugas

Ačiū už nuostabias nuotraukas, kurios pranoko lūkesčius. Rekomenduojam visiems, kurie vertina menišką, natūralumu spindinčią fotografiją. Likom labai patenkinti fotografo darbu bei galutiniais rezultatais.
Edita ir Darius

Tariam nuoširdžią padėką, nes esam sužavėti geru darbu bei žinom kiek čia reikėjo padirbėti. Knyga labai patiko ir atpirko visus laukimo lūkesčius.:-) Visiškai nesigailim, kad jus pasirinkom ir jei kokią sventę darytume - samdytume tik jus:-).Labai ačiū ir sėkmes jums.
Vytautas ir Jolanta

Norėjome dar kartą padėkoti už Jūsų puikiai atliktą darbą. Nuotraukos išėjo nuostabios! Geriau ir būti negalėjo - žiūrim ir neatsižiūrim ...=) Tikrai labai Jums ačiū, kad mūsų dieną taip gražiai mus įamžinote.
Ačiū, ir sėkmės darbuose!
Eugenija ir Deividas

Super! Fotografas praktiškai lieka nepastebimas, o jo darbo kokybė nepriekaištinga. Aukšto meninio lygio nuotraukos ir jų pateikimas žavi kiekvieną, kuris tik paima albumą į rankas. Nuoširdžiausiai AČIŪ, Edvinai. Pranokai visus mūsų lūkesčius!
Lina ir Simonas

Jau gal kokį 15 kartą žiūrim fotofilmą.. Nustebom ir vis dar negalim patikėti tuo! Super! Parodėm jį draugams ir visi apstulbę. Nuotraukos nerealiai gražios. Ačiū!
Indrė ir Rokas

Norim padėkoti fotografui Edvinui už nuostabias, ryškias, žaismingas bei fantastiškas nuotraukas, o kartu ir už gražią fotoknygą ir fotofilmą. Jūs įamžinote mūsų vieną gražiausių gyvenimo akimirkų ir suteikėte mums labai daug džiaugsmo. Dar kartą didelis ačiu!
Agnė ir Evaldas

Nuotraukos tikrai labai gražios:) ačiū labai;)
Aušra ir Egidijus

Ačiū, kad sutikai mus fotografuoti ir tikrai rekomenduosiu kitiems. Nuotraukos tikrai vertos dėmesio. Ačiū ir sėkmės.
Vilma ir Laimonas

Fotografas nevargina, lieka nepastebėtas, o padaro daug puikių nuotraukų. Užfiksavo visas pačias gražiausias akimirkas mūsų gyvenime, neliko nepastėbeti ir svečiai.
Mes labai dėkingi už tokį kruopštų ir kokybišką darbą.
Rimantė ir Ricardas

Mūsų didžiausi komplimentai ir nuoširdus „ačiū" už nuostabias ir šiltas mudviejų dienos nuotraukas. Nors šventė buvo kukli, o pavasaris džiugino tik pirmaisiais žiedais, tavo užfiksuotos akimirkos atskleidė, kokia svarbi ir ypatinga buvo ši diena. Žmonės, šypsenos, emocijos – viskas taip, kaip mes ir įsivaizdavom nuostabią, vienintelę gyvenime šventę. Ačiū, kad tavo dėka galėsime prisiminti pačius svarbiausius momentus – kaip ištarėm vienas kitam „taip“, kaip sutvirtinom priesaiką žiedais, džiaugėmės su šeima ir draugais. Tavo romantiškas braižas, sugebėjimas „pagauti akimirką“ ir atsidavimas darbui mus pradžiugino puikiu rezultatu.
Linkime tolesnės profesinės sėkmės bei dar daugiau sustabdytų puikių akimirkų.
Vaiva ir Vladas

Norėjom padėkot už nuotraukas, esam labai jomis patenkinti, o ypač fotoknyga. Draugai ir giminaičiai irgi labai gyrė, žodžiu tikrai buvo verta, ačiū dar kartą :)
Juta ir Ramūnas


Jeigu norėtumėte palikti savo komentarą - spauskite čia.